O firmie

Zgodnie z misją firmy, która brzmi:

Stawiając na jakość
zwiększać satysfakcję klientów

cały czas tak rozwijamy naszą działalność, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Zapewnia nam to wiodącą pozycję na rynku materiałów budowlanych w zakresie produkcji stropów TERIVA, bloczków betonowych oraz nadproży L-19. W swojej ofercie posiadamy również nowość na rynku: kształtki wieńcowe.

Historia naszej firmy sięga 1984 r., kiedy to rozpoczęliśmy produkcję.  Z początkiem 1989 r. firma przeniosła siedzibę do Sulejówka k/Warszawy. Od tej pory zwiększając produkcję oraz dostosowując asortyment do wymagań klientów, firma nasza systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku.

O potencjale firmy decyduje wieloletnia obecność na rynku oraz doświadczenie we współpracy nie tylko z firmami budowlanymi, ale także z licznymi hurtowniami materiałów budowlanych oraz niezliczoną ilością klientów indywidualnych. Pozwala to nam sądzić, że jesteśmy w stanie obsłużyć każdą inwestycję.

Chcąc zapewnić naszym klientom produkty o najwyższej “europejskiej” jakości, opieramy się nie tylko na nowoczesnych maszynach do produkcji wyrobów wibroprasowanych, ale także na własnych, sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych, które wypracowaliśmy i udoskonaliliśmy w ciągu wielu lat działalności. Do produkcji wyrobów używamy najlepszych naturalnych surowców (piasek, żwir, keramzyt), profesjonalnie produkowanej kratownicy oraz tylko polskich cementów portlandzkich. Oferowane przez nas produkty uzyskały cerfyfikaty uprawniające do oznaczenia znakiem bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dysponujemy własnym, nowoczesnym, wyspecjalizowanym transportem z rozładunkiem HDS, który umożliwia sprawną i terminową obsługę każdej inwestycji.