Oferta

Zgodnie z misją firmy, która brzmi:

Stawiając na jakość
zwiększać satysfakcję klientów

cały czas tak rozwijamy naszą działalność, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Zapewnia nam to wiodącą pozycję na rynku materiałów budowlanych w zakresie produkcji stropów TERIVA, bloczków betonowych oraz nadproży L-19. W swojej ofercie posiadamy również nowość na rynku: kształtki wieńcowe.

Chcąc zapewnić naszym klientom produkty o najwyższej europejskiej jakości, opieramy się nie tylko na nowoczesnych maszynach do produkcji wyrobów wibroprasowanych, ale także na własnych, sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych, które wypracowaliśmy i udoskonaliliśmy w ciągu wielu lat działalności. Do produkcji wyrobów używamy najlepszych naturalnych surowców (piasek, żwir, keramzyt), profesjonalnie produkowanej kratownicy oraz tylko polskich cementów portlandzkich. Oferowane przez nas produkty uzyskały cerfyfikaty uprawniające do oznaczenia znakiem bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dysponujemy własnym, nowoczesnym, wyspecjalizowanym transportem z rozładunkiem HDS, który umożliwia sprawną i terminową obsługę każdej inwestycji.